Тиждень безпеки життєдіяльності

Наша безпека – у наших руках

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти в певній ситуації.

З 22 по 26 жовтня  у Марковецькому НВК проводився  Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, протягом якого дітей навчали правилам  безпечної поведінки у різних життєвих ситуаціях.

У комплексі були проведені виховні години, профілактичні бесіди, ігри відповідно до тематики тижня.

Для здобувачів освіти 1-4 класів була організована екскурсія в м. Івано-Франківськ на виставку пожежно-рятувальної служби УДСНС.

А також класний керівник 9 класу Н.М.Гайдейчук організувала зустріч із працівниками аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області, а саме: лікарем відділення водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини Яворським Мирославом Михайловичем та начальником групи радіаційного, біологічного та хімічного захисту аварійно-рятувальної частини Сидоренком Романом Миколайовичем, які провели змістовні лекції та практичні заняття з даної тематики.

З метою попередження дорожньо-транспортного травматизму та зниження кількості дорожньо-транспортних пригод, працівниками ювенальної превенції та сектору реагування патрульної поліції, проведено захід щодо правил дорожнього руху. Дітям початкових класів було вручено буклети та світловідбиваючі елементи.

 Наталія Настюк
 заступник директора з виховної роботи