Творча зустріч

13 листопада 2019р. в приміщенні актової зали Марковецького НВК відбулася творча зустріч з членом національної спілки письменників України, лауреатом Міжнародної літературної премії (Австралія – Україна) імені Дмитра Нитченка Лесею Пилип’юк (Олександра Яківна Деркалець)

Олександра Яківна є головним редактором всеукраїнського журналу для дітей “Дзвіночок”, який діти залюбки читають. Під час зустрічі пані Леся розповіла дітям про свої творчі здобутки, про початок своєї письменницької діяльності та декламувала свої вірші юним читачам.

Присутні на зустрічі вчителі та  діти мали можливість оглянути книжкову виставку творів письменниці.

В ці листопадові дні минає 88 років як побачив світ перший випуск дитячого журналу “Дзвіночок”. Всі з цікавістю розгядали випуск журналу 1931р. та зазначили, що дитячий журнал докорінно змінився і радує дітей своїми кольорами та цікавим змістом.

Дітям було цікаво поспілкуватися з письменницею, вони задавали питання та робили фото на згадку. Думаємо, що така приємна зустріч не буде останньою.