Річний звіт директора НВК

звіту директора Марковецького навчально-виховного комплексу
перед трудовим колективом та батьківською громадськістю
від 12 червня 2020 року

Присутні: 31 чоловік
23 члени трудового колективу;
8 представників батьківської громадськості

⦁ Вибори голови та секретаря зборів.
⦁ Звіт Русиняка Петра Семеновича, директора навчально-виховного комплексу, про свою діяльність протягом 2019-2020 навчального року.
⦁ Прийняття рішення щодо оцінки діяльності директора НВК .

Вибори голови та секретаря.
Пропозиція: головою зборів обрати маму учениці 9-го класу Настюк Наталію Петрівну, а секретарем педагог-організатора Шмігель Світлану Федорівну.
Результат голосування: всі 31 – «за»
СЛУХАЛИ:

директора Марковецького навчально-виховного комплексу Русиняка П.С. про свою діяльність на посаді протягом 2019-2020 навчального року. Звіт складався з розділів, а саме:
1. Персональний внесок керівника у підвищення рівня організації освітнього процесу у навчально-виховному комплексі.
1.1.Організація освітнього процесу в умовах карантину. Дистанційне навчання. Організація освітнього процесу в умовах НУШ.
1.2. Виконання функціональних обов’язків щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти (охоплення навчанням дітей шкільного віку, продовження навчання випускників 9-го класу.
1.3. Створення умов для варіативності навчання та вжиті заходи щодо упровадження інноваційних педагогічних технологій у освітній процес.
1.4. Організація різних форм позаурочної навчально-виховної роботи.
1.5.Рівень навчальних досягнень здобувачів освіти. Результати ЗНО та предметних олімпіад.
2. Ужиті керівником заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази освітнього закладу.
3. Залучення додаткових джерел фінансування навчально-виховного комплексу та їх раціональне використання.
4. Ужиті заходи щодо забезпечення освітнього закладу кваліфікованими педагогічними кадрами та доцільність їх розстановки.
5. Соціальний захист, збереження та зміцнення здоров”я здобувачів освіти та педагогічних працівників.
5.1. Забезпечення організації харчування та медичного обслуговування здобувачів освіти і педагогічних працівників.
5.2.Підвіз учасників освітнього процесу.
5.3.Відвідування учасниками освітнього процесу уроків та занять в дошкільних групах.
5.4. Дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм.
5.5. Надання соціальної підтримки та допомоги дітям з малозабезпечених сімей, дітям батьки яких є учасниками АТО та ООС.
5.6. Моральне та матеріальне стимулювання здобувачів освіти і педагогічних працівників, організація їх відпочинку та оздоровлення.
5.7. Дотримання правопорядку неповнолітніми та вжиті профілактичні заходи щодо попередження правопорушень з їх боку.
5.8. Стан дитячого травматизму.
6. Залучення педагогічної та батьківської громадськості освітнього закладу до управління його діяльністю, співпраця з громадськими організаціями.
СЛУХАЛИ:
Голову зборів Настюк Н.П , яка запропонувала прийняти участь у відкритому голосуванні,а роботу директора НВК Русиняка П.С. упродовж 2019-2020 навчального року визнати задовільною. Настюк Н.П.. підвела підсумок звітування та повідомила присутніх про результати голосування.

Результати відкритого голосування:
«за» –  29 голоси
«утрималися» – 2 голоси
«проти» – 0 голосів

УХВАЛИЛИ:

1. Визнати роботу директора Марковецького навчально-виховного комплексу Русиняка Петра Семеновича. – задовільною.
2. Розмістити дану ухвалу на сайті освітнього закладу

Голова зборів   Настюк Наталія Петрівна