Свято Миколая

Насичений подіями рік добігає до кінця,і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити дітвору за їх добрі вчинки. Найбільш щиро ,з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони чекають на це свято. День святого Миколая-свято несподіванок і дарунків.

18 грудня до здобувачів освіти 1-4 класів та вихованців садочка завітав Миколай. Діти розказували віршики та співали пісеньки. Від свого покровителя діти отримали подарунки, від яких на обличчях з’я вилась щаслива усмішка, дитяча радість.

Щиру вдячність за допомогу у придбанні подарунків висловлюємо колективному підприємству Зернопродукт МХП «Перспектива».