Посвята в козачата

В  Марковецькому ліцеї діє дитяча організація «Козацька республіка», учасниками якої  є діти 5 -8 класів. Щороку в жовтні  Козацька рада  поповнюється   новими учасниками  . Справжнім святом для п’ятикласників є день , коли їх приймають у дружню козацьку сім’ю – День посвяти в козачата. Діти довго готувалися до цього дійства .  Вони відкрили для себе сторінку славного минулого, що зветься Козаччиною.   Із  рук кошового  п’ятикласники отримали посвідчення про те, що вони є дійсно козачатами , а ще новоспеченому куреню присвоїли звання імені  Лесі Українки.

Діти того ж 5 класу показали свою  спритність   в козацьких іграх та забавах. Пам’ять про цей  день , як і про нашу історичну минувшину, діти завжди     берегтимуть у своєму серці.