«16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня 2022 року в Марковецькому ліцею було проведено акцію (дистанційно)
«16 днів проти насильства». Акція проводилася з метою популяризації правової освіти серед учнівської молоді, привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім‘ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків!
Здобувачі освіти ліцею активно брали участь в акції. Класними керівниками були проведені профілактичні бесіди, години спілкування на тему: «Конфлікти в сім‘ї та їх розв‘язання», «Профілактика булінгу», «Попередження домашнього насильства».
Проводилась акція до Дня дітей з фізичним обмеженими можливостями, до Дня СНІДу, Дня волонтера. Діти малювали малюнки на правову тематику «Світ очима дітей». А також декламували вірші, виготовляли буклети і колажі на дану тематику! Проведені заходи спонукали здобувачів освіти до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення своїх цінностей, а також шанобливе ставлення до людей!

«16 днів проти насильства»