Поїздка здобувачі освіти 5 – 6 класів

Другого листопада здобувачі освіти 5 – 6 класів Марковецького ліцею побували в науковому містечку ,, Нова енергія.”
,,Нова енергія”- це сучасна платформа для отримання знань та повноцінний розважальний
науково – тренінговий комплекс, де діти ознайомилися з науковими досягненнями, новими розробками та новітніми технологіями в сфері енергетики відновлювальних джерел енергії, тобто сонця, води, вітру тощо. Здобувачі освіти нашого ліцею долучилися до експериментів та інтерактивних навчань. Діти не лише дізналися багато нового, але і весело провели час. Позмагавшись, наприклад, хто більше згенерує енергії на велогенераторі чи надрокує спроектовані власноруч моделі 3D принтері. Опісля насолодитися прогулянкою парком Т. Г. Шевченка. Помилуватися красою осені. Ознаомилися з історію парку Т. Г. Шевченка. Захопливо спостерігали за білими та чорними лебедями. Всі щасливі і задоволені від такої екскурсії.